Yasal Uyarılar

Yasal Uyarılar

Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti. www.jetzzgo.com , www. jetzzgo.com.tr , www.jetzzgo.net , www.jetzzgo.org , www.jetzz.com.tr , web sitelerinin tüm haklarına sahiptir. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

www.jetzzgo.com web sitesinde yer alan tüm bilgiler, görseller, planlar, yorum ve tavsiyeleri ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. www.jetzzgo.com web sitesinde mevcut olan bilgiler Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti. ` nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz ve alt lisansla kullandırılamaz.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır. Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti. bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

www.jetzzgo.com web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti.` ne sorumluluk yüklenemez.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo vb. gibi) telif hakkı Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti.’ ne aittir. Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti.` nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe yasal uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Jetzzgo Otomotiv ve Turizm Ticaret Ltd. Şti. her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

İşbu yasal uyarılar altında belirtilen koşullar Türk Hukukuna tabidir. Söz konusu koşullara ilişkin herhangi bir uyuşmazlık halinde, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri, uyuşmazlığın çözümünde münhasır yetkili mercilerdir.