Hakkımızda

JetzzGo Nedir? Kimdir?

En Ideal Aracı En Uygun Fiyata Kiralamaya Ne Dersiniz? Üstelik 48 Şehirde!

Jetzzgo, Drive To Smile! Sloganı ile pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ve profesyonel iş ortakları ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır. Jetzzgo, www.jetzzgo.com online olarak hizmet vermektedir ve 48 Şehirde kendi ofisleri ve Türkiye’ nin en seçkin, en güvenilir, ve hizmet kalitesi Jetzzgo ile perçinlenmiş, kurumsal araç kiralama firmaları ile anlaşmalar çerçevesinde Türkiye’ nin her yerinde araç kiralama hizmeti ve Vip transfer hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu, çok sayıda marka ve modeli bünyesinde bulundurması sebebiyle ziyaretçilerine geniş seçenekler sunabilmektedir.

www.jetzzgo.com internet sayfamız üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.

Yenilikçi olmayı ilke edinen Jetzzgo, transfer hizmetlerini de profesyonelce sunmaktadır. Jetzzgo, müşterilerinin "Ekonomi, Kalite ve Güvenlik" taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak kusursuz hizmet prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

Zengin araç seçenekleri ve ekonomik araç kiralama avantajlarından yararlanmak isterseniz, www.jetzzgo.com web sitesi üzerinden sadece müsait olan araçları görüntüleyerek en ideal aracınızı seçip rezervasyon yapabilir ya da özel menüler ile oluşturduğumuz +90 850 255 6446 nolu Seyahat Hattımızı arayarak Hızlı Rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.