Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama: JetzzGo

Karadeniz kıyısında yer alan saklı cennetlerden biri olan Ordu, geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanan ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir liman şehridir. Kimmer, Pers, Makedon ve Milet gibi önemli uygarlıklar burada izler bırakmış ve kültürel dokunun gelişmesine yardımcı olmuşlardır. 

Bunun yanında Ordu’da çağdaş bir sahil kentinin yanı sıra hemen kıyı şeridinden başlayan dağlar, uçsuz bucaksız ve yemyeşil yaylalar, mavi ve yeşilin kucaklaştığı koylar ve özgün bir yemek kültürü bulmak mümkün.

Ordu, gerek kültürel gerek doğal güzellikleri sebebiyle her yıl kendisini görmeye gelen onbinlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Şehri ziyaret etmek isteyenler fırsatlarından dolayı genellikle Ordu Giresun Havalimanını kullanmaktalar.

Ordu Giresun Havalimanı 22 Mayıs 2015 tarihinde Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun’un Piraziz ilçesi arasına inşa edilmiş sivil kategorideki havalimanıdır. Deniz üzerine inşa edilen Dünya’da üçüncü, Avrupa ve Türkiye’de ilk ve tek havalimanıdır.

Ordu Giresun Havalimanı şehre ulaşımın en önemli anahtarlarından birini oluşturmaktadır. Hal böyle olunca Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama seçenekleri de bir o kadar çeşitli olabiliyor. Farklı şehirlerde araç kiralama seçeneklerinde olduğu gibi JetzzGo, Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama şirketleri açısından da oldukça zengin. JetzzGo da seçiminizi yaptıktan sonra birbirinden farklı  Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama firmaları ile karşılaşacaksın.

Ordu Giresun Havalimanı bu anlamda oldukça çeşitli olduğundan, buradan dilediğiniz zaman aralığını seçerek dilediğiniz marka modelde aracı fiyat kıyaslamaları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Ordu Giresun Havalimanı lüks araç kiralama, uzun dönem araç kiralama veya aylık araç kiralama gibi seçenekleri de filtreler uygulayarak listeleyebilirsiniz.

 

Ordu’da Nasıl Araç Kiralanır ve Fiyatlandırma Nasıldır ?

Kara yoluyla Ordu’ya ulaşım için batıda Samsun’dan, doğuda Giresun’dan Karadeniz Sahil yolu takip edilmesi yeterli. İç Anadolu’dan da Tokat Niksar, Sivas Suşehri üzerinden Ordu’ya ulaşabilirsiniz. Uçak ile Ordu Giresun Havalimanına gitmek isterseniz elbette her şey kolaylaşıyor. 

Otobüsle 10 saatten fazla süren Ordu yolculuğu uçakla 1 buçuk saate inebilir.  Orduda ne yazık ki tipik Karadeniz illerinde olduğu gibi toplu taşıma yeterince yaygın değil ayrıca Ordunun doğal güzelliklerinden olan yaylalara gitmek isterseniz şehrin engebeli coğrafyası turistik açıdan yayla ulaşımı konusunda sizi zorlayabilir. Bu yüzden Orduya kendi şahsi aracınızla veya araç kiralayarak gelmeyi düşünebilirsiniz. 

Özellikle şehre Ordu Giresun Havalimanına inerek gelmişseniz ve şehri keyifle dolaşmak istiyorsanız mutlaka bir araç kullanmanızı öneriyoruz. Ancak Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama fiyatları çeşitli etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Kiralama süresi, milli ve dini bayramlar, yolcu taşıma kapasitesi, bagaj kapasitesi, özel günler, model ve konfor gibi birçok etken Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama fiyatlarını etkileyen faktörler olarak sıralanabilir.

Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama konusunda en iyi seçenekleri sunan JetzzGo ile binlerce kiralık arac içinden Ordu Giresun Havalimanı için dilediğiniz marka modelde araca kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

JetzzGo bünyesinde bulunan onlarca Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama şirketleri arasından dilediğiniz zaman aralığında ister günlük ister aylık kiralık araba bulabilirsiniz.

Araç kiralayacak olan yolcunun en kaliteli hizmete en uygun fiyatla ulaşmasını hedefleyen JetzzGo nun bünyesindeki Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama firmaları arasından sizin için en uygun Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama fiyatları listelenir. 

 

Ordu’ya Ne Zaman Gidilir ?

Ordu, Karadeniz bölgesinde yer aldığı için yılın hemen hemen her döneminde yağış almaktadır. Özellikle sonbahar aylarında çok şiddetli yağışlar meydana gelmektedir. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Ordu için ideal seyahat dönemi ilkbahar ve yaz aylarıdır. 

İlkbahar ve yaz aylarında keyifle gezebileceğiniz bu şehre Ordu Giresun Havalimanını kullanarak ulaşmış iseniz toplu ulaşım ile keşfedemiyeceğiniz ve görmeden ayrılmak istemeyeceğiniz eşsiz seyahat duraklarını keyifle gezmek ve özgür olmak istiyorsanız JetzzGo sistem paneli üzerinden Ordu Giresun Havalimanındaki kiralık araçları listeleyebilir ve ihtiyacınıza ve özelliklerine göre filtreleme yaparak birkaç dakika içinde en uygun arabayı kiralayabilirsiniz. 

 

Ordu’da Ne Yenir?

Zengin ve alternatif Karadeniz mutfağının temel lezzetlerini Ordu’da bulmak mümkün, ancak şaşırtıcı bir şekilde lezzetlerin şehirleşmiş olduğunu ifade etmeliyiz.

Açıkçası Ordu Mutfağı Karadeniz mutfağına yabancı damaklar için uygun bir geçiş sağlayacaktır. Ayrıca doğal güzellikleriyle ünlü bu şehirde yine doğal beslenmek isterseniz köylerde organik kahvaltı veya organik ürünlerle yapılan ve satılan ürünler bulabilirsiniz.

Eğer ki şehre uçakla inmiş iseniz JetzzGo dan Ordu Giresun Havalimanı uygun araç kiralama yaparak Ordu çevresindeki komşu illeri ve köyleri de gezip görme şansınız olabilir. Bu şekilde buralarda saklı lezzetleri keşfedebilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı oto kiralama seçeneği için JetzzGo yu kullanarak akıllı telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ordu sadece şehir merkezi ile değil çevresinde bulunan ilçeleri ile de görülmeye değer. Ordu ya geldiğinizde Ordu Giresun havaalanına inmeden araç rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

Ordu Tarihi ve Gezilecek Yerleri 

Karadenize sahip olduğu 150 km uzunluğundaki kıyı şeridinin 90 km’sinin kumsallardan oluşması, Ordu’yu diğer Karadeniz Bölgesi şehirlerinden ayıran en önemli özellik olarak bilinmektedir. Kıyı turizmi, yayla turizmi, trekking ve yamaç paraşütü gibi çeşitli aktivitelere olanak sağlayan Ordu’da ziyaretçileri birbirinden güzel ve değerli birçok doğal güzellik ve tarihi yapı bekliyor.

Ayrıca Bölgenin, dağlık ve ormanlık alanlar ile kaplı olması, zengin bir bitki örtüsüne sahip olması, ziyaretçilerinin ilgisini çeken özellikleri arasında olması ile birlikte Ordu’nun sosyal ve kültürel yapısı da turizmin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Ordu’nun turistik yerleri oldukça fazla olduğundan Ordu’yu gezmek isteyen ziyaretçilerin günübirlik geziden çok en az iki günlük bir gezi planı yapmalarını öneriyoruz. Eğer orduyu ziyaret etmeyi düşünüyorsanız ve kişisel aracınız bulunmuyorsa araç kiralama seçeneklerini düşünebilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı en ucuz araba kiralama noktasindaki ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren JetzzGo ile birbirinden farklı firmaların Ordu Giresun Havalimanı kiralık araç fiyatları ve kiralama koşullarını saniyeler içinde listeleyebilirsiniz.

Günübirlik ziyaretleriniz için de çözümler sunan JetzzGo ile Ordu Giresun Havalimanı günlük araç kiralama fiyatları ve lüks araç kiralama seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Türkiye'de geliştirilmiş güçlü yazılım altyapısı sayesinde JetzzGo  birbirinden farklı araçlara sahip  Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama şirketleri arasından size en uygun olan firmayı seçerek  Ordu Giresun havalimanı günlük kiralık araç seçeneklerinden bütçenize uygun araca kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz. 

 

Ordu’da Gece Hayatı

Ordu’nun en çok tercih edilen gece mekânı Atatürk Bulvarında bulunan Bar&Bar’dır. Bunun yanı sıra Jazz Pub, Köşk Pub, Küba Club, Gardenya Club, Cafe’s Karaoke gibi mekânlar da oldukça sık tercih edilmektedir.

Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama noktasında sizlere tek bir sistem üzerinden ve dakikalar içinde hizmet veren JetzzGo ile birbirinden farklı Ordu Giresun Havalimanı rent a car firması arasından kolaylıkla Ordu Giresun Havalimanı araba kiralama yapabilirsiniz. 

Kıyaslanarak listelenen Ordu Giresun Havalimanı oto kiralama seçenekleri içinden JetzzGo ile oturduğunuz yerden rezervasyon yaparak Ordu Giresun Havalimanı ucuz araç kiralama avantajını yaşayabilirsiniz. Böylelikle uzun işlemlerden ve prosedürler ile zaman kaybetmeyerek ordunun gece hayatını da keşfedebilirsiniz.

JetzzGo güçlü yazılım altyapısı sayesinde Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama şirketleri ve Ordu Giresun Havalimanı günlük kiralık araç seçeneklerini saniyeler içinde dilediğiniz araç tipine göre sıralar. İster Ordu Giresun Havalimanı lüks araç kiralama ister günlük araç kiralama yapabilir, Ordu Giresun havalimanı günlük araç kiralama fiyatları içinden bütçenize uygun araca dakikalar içinde rezervasyon yapabilirsiniz.