Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Araç Kiralama  Jetzzgo

İstanbul, nüfusundan dolayı her türlü hizmete ulaşmanın mümkün olduğu bir metropoldür. Dolayısıyla her hizmet kolaylıkla satın alınabilmektedir. Fakat seçeneklerin çok fazla olmasından dolayı her firmanın müşterileri tercih problemi yaşamaktadırlar.

Bu ve buna benzer problemlerin önüne geçebilmek için JetzzGO hizmet vermeye başlamıştır. Firma sayesinde araç kiralamayı düşünen kişiler kolaylıkla diledikleri araca uygun fiyatlarla ulaşabilmektedirler. 

 İstanbul genelinde yüzlerce Rent a Car firması ve markası bulunmaktadır. Bu firmaların bünyelerinde de binlerce araç yer almaktadır. Fakat bu firmalarda yer alan araçların tamamına ulaşılabilmesi zor olduğu için JetzzGO tüm firmaları bir araya toplayarak, çok geniş bir araç portföyü oluşturmuştur. Bu sayede araç kiralayacak kişiler kendilerine en uygun olan araçları, yüksek olmayan ücretler karşılığında kiralayabilmektedir.

 

 Sabiha Gökçen’de Araç Kiralama Hizmeti 

 İstanbul’un her ilçesinde yüzlerce araç kiralama firması yer almaktadır. Şehir merkezinde olduğu gibi, havalimanlarında da aynı şekilde kolaylıkla araç kiralayabilmek mümkündür. 

Atatürk Havalimanı’nın ticari uçuşlara kapatılmasının ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetleri daha da artmış ve çok sayıda marka müşterilerine bu havalimanında ağırlıklı olarak hizmet etmeye başlamıştır. Müşterilerin kolaylıkla araç seçebilmesi için de JetzzGO yeni bir hizmet anlayışı ile sektöre giriş yapmıştır.

 Her Rent a Car işletmesinin bünyesinde sayısız araç bulunmaktadır. JetzzGO aracılığıyla yüzlerce firma bir araya gelmekte ve tek bir ürün kataloğu oluşturmaktadır.

Araç kiralamak isteyen kişiler siteye girerek öncelikle kendi bütçesine uygun araçları listelemektedir. Sonrasında karşılaştırma sistemi ile aynı fiyattaki araçlar arasında bir karşılaştırma yapabilmektedir. Sunulan karşılaştırma algoritması ile fiyat/performans anlamında müşterilerin en iyi şekilde kiralama gerçekleştirebilmesi amaçlanmaktadır.

 

 Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Araç Kiralama Fiyatları 

 Türkiye’nin neredeyse her ilinde kiralık araç bulunabilmektedir. Fakat İstanbul’daki kiralık araçların fiyatları diğer şehirdekilere göre bir nebze daha yüksektir. Bunun sebebi trafiğin yoğun olması ve potansiyelin risk oranının yüksek olmasıdır. 

Dolayısıyla kiralama ücretleri yükselmektedir. Fakat JetzzGO bu artışın önüne geçmeyi amaçlayarak çok sayıda firmayı bir araya getirerek, müşterilerin fiyat karşılaştırması yapabilmesini mümkün kılmıştır.

 Araç kiralama işlemlerinde fiyatın artmasının en büyük nedeni, kiralamanın yapılacağı dönemlerdir. Bayram gibi, uzun tatiller gibi dönemlerde yapılan kiralamalarda talebin çok yüksek olmasından dolayı fiyatlar bir hayli yükselmektedir. Bu ve buna benzer dönemlerde araç kiralayacak olan kişilerin her firmadan fiyat alması zor olacağı için, JetzzGO bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

 Yüksek sezon olarak adlandırılan dönemlerde müşterilerin en uygun fiyatlarla üst segment araçları kiralayabilmesi için karşılaştırma sistemi sürekli olarak güncellenmektedir. Firmanın bünyesinde yer alan yüzlerce Rent a Car firması fiyatlarında güncelleme yaptığı an direkt olarak JetzzGO adlı firmanın internet sitesinde de fiyatlar güncellenmektedir. 

Bu sayede rezervasyon yapıldıktan sonra aracın teslim anında ücretin değişmesi ile ilgili herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Bu da müşterin aldığı hizmetin kalitesini büyük ölçüde arttırmaktadır. 

 

 Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 

 Sabiha Gökçen Havalimanı’nda araç kiralayabilmek için site yönetimi tarafından erken rezervasyon tavsiye edilmektedir. Erken tarihlerde rezervasyon yapan ve aracı ayırtan kişiler havalimanına iner inmez dakikalar içerisinde aracını teslim alabilmektedir.

 Evrak işlemleri daha önceki süreçte halledilmiş olduğu için, teslim anında müşterilerin zamanlarından tasarruf etmesi amaçlanır.

 Sabiha Gökçen’den yapılacak araç kiralama işlemleri çok fazla seçenek bulunmaktadır. Fakat bu firmaların her biriyle görüşmek yerine JetzzGO üzerinden bu firmalara ulaşmak mümkündür. Bilinen kiralama markalarının araçları dahil, neredeyse tüm markaların orta ve üst segmentteki araçları site üzerinden dakikalar içerisinde kiralanabilmektedir.

 

 İstanbul’da Şehir İçi Ulaşım

 İstanbul’daki ulaşım sistemi tüm illerden daha gelişmiş ve ileri seviyededir. Fakat yoğun nüfus sebebiyle ulaşım sistemlerinde bir takım gecikmeler yaşanmakta ve sürekli olarak kalabalık bir şekilde seyahat edilmektedir. Bu tür sıkıntılardan kaçınmak için İstanbul’u ziyarete gelen çoğu kişi ilk alternatif olarak araç kiralamayı tercih etmektedir. Dolayısıyla Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelir gelmez direkt olarak firmalar ile iletişime geçmektedir. 

 Havalimanında bulunan firmalardan ayrı ayrı fiyat almaktansa tek bir platform üzerinden fiyatların öğrenilmesini mümkün kılan JetzzGO, çok yönlü hizmet anlayışıyla kısa süreler içerisinde ismini duyuran bir marka haline gelmiştir. Zamanı değerli olan ve özel günlerde zamandan tasarruf etmek isteyen kişiler dakikalar içerisinde firmaya ait olan internet sitesi üzerinden araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.