Hatay Havalimanı'nda Araç Kiralama : JetzzGo

Hatay’da araç kiralamak için çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerin bazısında fiyatlar yüksek olduğu gibi, bazılarında da düşük fiyatlar ile istenilen aracı kiralamak mümkündür. Fakat bahsi geçen araçları kiralamak için çok sayıda Rent a Car firmasıyla iletişime geçmek gerekmektedir. Bu zaman kaybının önüne geçmek için JetzzGO adlı firma yeni bir çalışma başlatmış ve Rent a Car firmalarının tamamını bünyesinde toplamıştır.

Hatay’ı ziyaret eden kişiler diledikleri bölgelerden JetzzGO ile araç kiralayabilmektedir. Hatay Havalimanı’ndan araç kiralanabileceği gibi, şehir merkezinde de kiralama yapmak mümkündür.

Bunun için öncelikle JetzzGO adlı firmanın internet sitesine giriş yapılarak, talep edilen araca ait bilgiler girilmelidir. Giriş yapılmasının ardından kullanıcının karşısına filtre ve karşılaştırma sistemi çıkmaktadır. Bu sistemler sayesinde kişi kendisine en uygun aracı seçebilmektedir. 

 Hatay Havalimanı’nda Araç Kiralama Hizmeti 

 Hatay’a gidildiğinde ulaşım probleminin ortadan kaldırılabilmesi amacıyla araç kiralayacak kişilerin JetzzGO üzerinden kendisine en uygun aracı seçmesi mümkün hale gelmiştir. JetzzGO, Hatay’da yer alan neredeyse tüm Rent a Car firmalarını bir araya getirmiştir. Bu sayede araç kiralayacak kişiler tüm firmalardaki fiyatları karşılaştırarak bütçesine en uygun olan aracı kolaylıkla seçebilmekte ve kiralayabilmektedir.

 Havalimanında araç kiralama seçeneği Türkiye’nin neredeyse her ilinde mevcuttur. Fakat evrak işlemleriyle zaman kaybetmemek için uçuş öncesinde JetzzGO üzerinden rezervasyon yapılabilmektedir. Belirli kriterlerin filtreleme sistemine girilmesinin ardından mevcut araçlar kullanıcının karşısına çıkmaktadır. Sonrasında da araç seçimi yapılmakta ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. 

Rezervasyon işlemlerinin önceden yapılması, havalimanına ulaşır ulaşmaz aracın teslim alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede araç kullanıcıları hiç zaman kaybetmeden Hatay Havalimanı’na ulaştığı gibi ihtiyaç duyduğu aracı direkt olarak teslim alabilmektedir. Dolayısıyla Hatay Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanılır.  

 Hatay Havalimanı’nda Araç Kiralama Fiyatları

Hatay Havalimanı’nda araç kiralama yapılabileceği gibi, şehir merkezindeki farklı lokasyonlarda da kiralama gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için JetzzGO adlı firmanın internet sitesi üzerinden rezervasyon yapılmalıdır. Rezervasyonun ardından belirtilen gün ve saatte araçlar teslim alınmaktadır. Bu araçların kiralama fiyatları da bazı kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Araçların kiralanacağı dönemler ve kiralama süresi fiyatı belirleyici en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Bayram tatili gibi yüksek sezon olarak adlandırılan dönemlerde kiralama ücretleri çoğu sektörde olduğu gibi yukarı yönlü olarak değişiklik göstermektedir.

Bu dönemlerde araç kiralamak isteyen kişiler erkenden rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Bunun haricinde araçların model ve yaşına göre de kiralama ücretleri değişebilmektedir. Kullanıcılar kendi bütçesine ve ihtiyacına göre JetzzGO adlı firmaya ait olan internet sitesi üzerinden araç seçip, bu araç için rezervasyon yaptırabilmektedir. Bu sayede yüksek ücretler ödemeden orta ve üst segment araçlar da düşük ücretler sayesinde kiralanabilir.

 Hatay’a Ne zaman Gidilir?

 Hatay, bulunduğu coğrafik bölge yönünden yılın neredeyse her döneminde oldukça sıcaktır. Bu nedenle kış aylarında da yaz aylarında da turizm için tercih edilebilmektedir. Fakat daha çok yaz aylarında tercih edilmektedir. Dolayısıyla yaz aylarının neredeyse tamamı yüksek sezon olarak adlandırılmaktadır.

Bahsi geçen dönemlerde araç kiralayacak kişilerin daha önceden araç rezerve etmesi gerekmektedir. Aksi takdirde anlık gelişen araç kiralama taleplerinde düşük fiyatlardan faydalanabilme ihtimali azalmaktadır. 

Hatay, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla yılın her döneminde turistler tarafından tercih edilen bir şehir olmuştur. Çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış olan Hatay, bu yönüyle Akdeniz Bölgesi’nin yoğun turist alan sayılı şehirleri arasına girmiştir. Aynı zamanda eşsiz lezzetleriyle de Türk mutfağını en iyi şekilde temsil etmektedir.

 Hatay’da Ulaşım Nasıldır?

 Türkiye’nin her şehrinde olduğu gibi Hatay’da da toplu taşıma sistemi mevcuttur. Bu sistemden faydalanmak için de toplu taşıma kartı kullanılması gerekmektedir. Kart satın alınarak, içine yükleme yapılır ve ulaşım araçları kullanılabilir. Fakat turistik sezonun açıldığı zamanlarda toplu ulaşımda geçen süre artmaktadır. Bu problemin önüne geçmek için de JetzzGO devreye girmektedir.

 Kısa süreler içerisinde ulaşımın sağlanabilmesi için hizmete giren JetzzGO, Hatay’ın çeşitli bölgelerinde araç kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Bu sayede araç kiralama ihtiyacı duyan kişiler ister Hatay Havalimanı’ndan, ister Hatay şehir merkezindeki bazı noktalardan kendilerine en uygun olan araçları kiralayabilmektedirler. Sunulan bu hizmet, çok sayıda Rent a Car firmasının şirket bünyesinde yer alıyor olması sayesinde de uygun fiyatlarla müşterilere ulaştırılmaktadır.