Antalya'da Araç Kiralamanın  Ekonomik Yolu Jetzzgo

JetzzGO, Antalya araç kiralama imkanını sunmaktadır. Seyahat Şehri olarak bilinen Antalya'ya gidecekseniz . Uzun süredir şehre uğramadıysanız ya da ilk defa şehri ziyaret ediyorsanız; şehrin kalabalık ve ulaşımın biraz yıpratıcı olduğunu bilmelisiniz. Ancak bu durum seyahate engel olmamalı! Gerek tarihi eserleri gerekse de ihtişamlı mekanları şehrin kalabalık oluşunu ve ulaşımı unutturmaktadır. 

Antalya'nın geneli için hizmet veren JetzzGO, bütün araç firmalarını sizlere aktarıyor. Bu sayede farklı model ve konforu destekleyen araçlarla görkemli Antalya'da keyifli vakit geçirmeniz daha kolay oluyor. Sizlere aktarılan firmalarla gerek araca ilişkin detaylara hakim olabiliyor, gerekse de fiyatları hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. 

Kendinize en uygun aracı belirleyerek; ister Antalya Havalimanından isterseniz de şehir merkezinden aracı alabiliyorsunuz. Kiralık aracı size sağlayan firma, istediğiniz vakitte aracı size ulaştırarak Antalya'da yarım kalmayacak şekilde tatili yaşamanıza olanak sağlıyor. 

Antalya Havalimanına indiğiniz vakit JetzzGO'da belirlediğiniz araç size ulaştırılıyor. Aracınızı aldıktan sonra da Antalya'da gezilecek görülecek yerlere daha kolay ulaşım sağlıyorsunuz. Üstelik göz korkutan ulaşım sorunu araç sayesinde hiç de sorun olmuyor. JetzzGO aracılığı ile anlaştığınız firma kısa süre zarfından aracı size bırakıyor, Aracı aldıktan sonra da Antalya'da umduğunuz tatil fırsatı daha kolay hale geliyor. 

Antalya sadece tatil yeri değil, iş merkezlerinden biridir de. Sadece tatil için değil, iş için de Antalya'yı ziyaret ediyor olabilirsiniz. Uzun süreli kalmak isteyenler yada kısa süreli kalmak isteyenler için de farklı kasa araç modellerine göz atabilir, birkaç dakikada kiralayabilirsiniz. 

Geniş bagajlı olarak bulunan kasa tipi modellerse uzun süreli seyahatler için oldukça fazla filtrelenen araçlar oluyor. Eşyalarınız için uygun modellere erişim sağlayıp farklı tip araç modellerine de ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bunların geneli de uygun fiyatlı araç kiralamaları oluyor. 

 

Antalya Havalimanından Araç Nasıl Kiralanıyor?

Antalya'nın büyük ve modern mimarisine sahip Antalya Havalimanı, oldukça görkemli bir yapı olarak bulunuyor. 60 yılı aşkın süredir hizmet veren Antalya Havalimanı, şehrin 10 km doğusunda yer alıyor. Ülkenin her yerinden hava yolu ulaşımı için hizmet veren havalimanı, yolcu trafiğinin oldukça yoğun olduğu bir havalimanıdır. Antalya havalimanına geldiğiniz vakit araç kiralayarak şehir turuna vakit kaybetmeden başlayabiliyorsunuz. 

Antalya Havalimanından araç kiralamak JetzzGO ayrıcalığı ile oldukça basit oluyor. Uygun olan aracı kendiniz için kiraladığınızda kolay prosedürler uygulanarak kısa süre zarfında aracı havalimanından alıyorsunuz. Bu kolay prosedürler maksimum birkaç dakika sürüp, havalimanında size teslim ediliyor. 

JetzzGO'da belirlediğiniz araç için teslim süresi firmadan firmaya değişiklik gösterse de sizi bekletmeden en kısa sürede sağlanıyor.

 

Antalya Havalimanında Araç Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Antalya Havalimanı araç kiralama fiyatları uygun düzeyde seyretmektedir. Fiyata etkiyen unsurlar ele alındığı zaman kiralanacak aracın fiyatı da otomatikman değişmektedir. JetzzGO üzerinden uygun firma bularak seçtiğiniz aracın da ekonomik düzeyini belirleyebilirsiniz. Bu sayede kendi belirlediğiniz fiyat aralığında aracı kiralayabilirsiniz. 

Genelde bahsedilen fiyata etkiyen unsurlarsa; araç modeli, markası ve kasa tipi olarak bulunur. Bu unsurları değerlendirip aracınızı seçtiğinizde fiyatı da belirlemiş bulunuyorsunuz. Diğer aracı firmalara nazaran JetzzGO ayrıcalığı ise bu kapsamda devreye giriyor. Araç modeli, markası ve kasası gözetilmeksizin uygun fiyat garantisini sunuyor. Kendiniz için uygun olarak değerlendirdiğiniz araçlara erişim sağlayıp, JetzzGO aracılığı ile faydalanmanız durumunda uygun fiyat garantisini veren araç kiralama firmaları oluyor. 

Araç kiralama fiyatlarına etkiyen unsurları ele alarak değerlendirmeniz durumunda Antalya'da ister havalimanı isterseniz de merkezde olmanız durumunda araç size ulaşıyor. Bu kapsamda merak ettiğiniz bir detay da; herhangi bir yere araç istediğimde fiyatı etkiler mi? sorusu olabilir. JetzzGO aracılığı ile hizmet veren araç kiralama firmaları bu durumu fiyatı etkileyen bir unsur olarak ele almamaktadır. Antalya'da istediğiniz bir yer için araç istediğinizde hizmet fiyata dahil olmuyor. 

Araç kiralamak için bütün bu detaylara hakim olmanız durumunda uygun fiyatla aracınızı kiralayabilirsiniz. Bunun içinse JetzzGO üzerinden rezervasyon yaptırmalısınız. 

 

Antalya'da Araç Nasıl Kiralanır?

Bilindiği üzere Antalya Türkiye'nin en büyük turizm merkezidir. Turizmi canlı tutan coğrafi konumu nedeniyle her yıl şehre akınla turist gelir. Dolayısıyla nüfusun oldukça yoğun olduğu söylenebilir. Bu kapsamda muhakkak ki araç gerekebilir. Aracınızı kiralayarak nüfus yoğunluğuna karşı hiç sorun yaşamadan şehri gezebilir, istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz. 

Antalya'da araç kiralamak için öncelikle JetzzGO sistemine hakim olabilirsiniz. Kaliteli araç kiralama hizmeti sunan firmalara sisteme hakim olmanız durumunda kolayca ulaşabilirsiniz. Kendiniz için en doğru aracı seçerek şehri gezebilirsiniz. Ancak şehri ilk kez ziyaret edenler için gezip görmek biraz meşakkatli olabiliyor. Kiraladığınız navigasyonlu araçla bu meşakkat ortadan kalkıyor. 

Ayriyeten Antalya'da araç kiralamak için JetzzGO üzerinden filtreleme detaylarını da kullanabiliyorsunuz. Filtre detayı sayesinde ekonomik aracınızı seçebilirken, istediğiniz özellikleri taşıyan araca da ulaşabiliyorsunuz. Emin olduğunuz aracı kiralayarak bulunduğunuz yere getirilmesini talep ediyorsunuz. Basit prosedürler birkaç dakika sürüyor, devamında ise talep ettiğiniz noktaya aracınız ulaşıyor. Aşamalar tamamı ile basit prosedürlere bağlı ilerliyor, kiraladığınız araçla da şehrin karış karış her noktasını gezmek için vakit kaybetmiyorsunuz. 

 

Antalya Ne Zaman Ziyaret Edilir?

Antalya genelde yazın ziyaret edilen bir şehir olsa da kaplıcaları bulunduğundan kışın da ziyaret edilmektedir. Yılın her mevsimi gerek iş seyahati gerekse de ziyaret için uygun bir şehirdir. Yazın tatil seyahati için uğradığınızda deniz keyfini yaşayabilir, kışın da kaplıcalardan faydalanabilirsiniz. Her mevsim için mutlaka ihtiyacınız olan aracı unutmamak gerekir.

Özellikle yaz aylarında nüfusun bir hayli yoğun olduğu söylenebilir. Diğer aylara nazaran Haziran ortasında şehri ziyaret ettiğinizde aracınızın bulunması gerekir. Aracınızı kiralayarak ulaşımı kolaylaştırabilir, istediğiniz plaja gidebilirsiniz. Öte yandan tarihi eserleri, müzeleri ve özel turistik mekanları da yaz trafiğinde sorun yaşamayarak ziyaret edebilirsiniz. Kış ayları için de şu yönde tavsiyelerin sonuç verdiği söylenebilir; 

* Bazı kaplıcalar merkezden uzak konumda yer alır, dolayısıyla ulaşım sorunu yaşayabilirsiniz. Yanınızda bir araçla bu kaplıcaların ister tamamını ziyaret edebilir, isterseniz de en gözde kaplıcalara gidebilirsiniz.

* Antik kentleri de ziyaret etmeyi unutmayın. Her ne kadar yoğun olarak yaz aylarında ziyaret edilse de kış aylarında da antik kentleri ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarına göre daha sakin olacaktır.

 

Antalya'nın Ulaşımı Ne Durumda?

Antalya Türkiye'nin metropol şehirlerinden biridir. Dolayısıyla ulaşım imkanı oldukça fazladır. Antalya'da bulunduğunuz süre zarfında pek çok yeri toplu taşıma araçları ile ziyaret edebilirsiniz. Şu an için Antalya'da en sık kullanılan toplu taşıma araçları; tramvay ve otobüsler olarak bulunur. Antalya'yı ziyaret edip, zamanı sorun etmeyenler için tramvay doğru bir seçim olabilir. 

Şehrin bir kısmını tramvay yolculuğu ile inceleme fırsatını bulursunuz. Ancak güzergahı sebebiyle tramvay, şehrin en göz alıcı yerlerini gezmenizi sağlamıyor. Özellikle ulaşım sağlamanız gereken yerler; Zerdalilik, Barbaros ve Üç Kapılar ise tramvay yolculuğu yapabilirsiniz. 

Diğer yandan otobüsler de kullanılabilir, ulaşım sağlamak istediğiniz pek çok noktaya gidebilirsiniz. Ancak beğendiniz pek çok yeri inceleme fırsatı bulamazsınız. Ulaşım imkanı ne kadar yeterli olsa da kendi aracınızla şehri gezmek gibisi olmaz. Bunun içinse kendinize araç kiralayıp istediğiniz her yere ulaşım fırsatı bulursunuz. 

 

Tatil İçin Antalya Uygun Mudur?

Antalya Havalimanına indiğiniz vakit tatil için en uygun şehirde olduğunuzu bilmelisiniz. Turizmin merkezi olarak da belirttiğimiz Antalya, en gözde doğal güzellikleri barındıran bir ilimizdir. Barındırdığı doğal güzellikleri ile de tatile en uygun şehirlerden biri olduğunu gösterir. 

Uzun uzadıya tatil merkezi olarak belirtilen Antalya aslında çoğu zaman iş seyahati de almaktadır. İş seyahati için ziyaret edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Ancak iş seyahati de olsa mutlaka gezilip görülmesi gereken yerleri bulunur. 

Günümüzde en merak edilen eserlerden biri de antik kentlerdir. Antik kentlerin mimari yapıları ve hikayeleri pek çok insanı etkilemektedir. Dolayısıyla tatil için Antalya'ya gelenler antik kentleri ziyaret etmeden gitmezler. Ancak antik kentlerin bir kısmı merkeze yakın olsa da birbirinden uzak olabilmektedir. Araç kiralayarak antik kentlerin tamamını ziyaret edebilir, hikayelerine tanıklık edebilirsiniz. 

 

Kiralık Araçla Antalya Keşfi

Antalya'da bulunup, aracı olmayanlar için Antalya keşfi bayağı zahmetlidir. Görkemli o kadar eseri ve doğal güzelliği vardır ki, araçsız ziyaret etmek mümkün olmaz. Bir de toplu taşıma alternatifi vardır; otobüs veya taksi ile pek çok yeri ziyaret edebilirsiniz, ancak pahalıya mal olabilir. 

Yada birkaç yeri ziyaret edebilir daha az ödersiniz, o zaman da Antalya'yı keşfetmiş sayılmazsınız. Nereden bakılacak olursa araç kiralamak Antalya gibi bir şehir için en doğru çözüm olacaktır.

Antalya'yı Antalya yapan bütün güzelliklerine tanıklık edebilmek için aracınızı kiralayabilirsiniz. Keşfi eserlerle sınırlamayıp köy ve kasabaları da ziyaret edebilirsiniz. Bilinmeyen pek çok doğal güzellikler de Antalya'nın köy ve kasabalarından yer almaktadır. 

 

Antalya'da Gezilecek Yerler

Antalya birçok medeniyete ev sahipliği yapmış özel bir şehirdir. Bütün medeniyetler bir şekilde izlerini ardında bırakmıştır, bu izlerse Antalya'da günümüzde kültürel miras olarak kalan eserler olmaktadır. 

Bu eserler gerek beşeri unsurlar gerekse de doğal unsurlar olarak yer alırken, harmanlaşmış vaziyette de karşınıza çıkabilir. Ankara'da en özel gezilecek yerleri ise aşağıda belirttik. Bu özel gezi mekanları hala en popüler olan yerler olup, mutlaka ihtişamına tanıklık etmeniz gereken yerlerdir.

Kaleiçi, Theimussa, Olympos Antik Kenti, Side Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Magydos Antik Kenti, Termessos Antik Kenti, Sillyon Antik Kenti, Aziz Nikolas Müzesi, Antalya Arkeoloji Müzesi, Kleopatra Plajı, Kemer Plajı, Kurşunlu Şelaleleri, Antalya Akvaryumu ve daha pek çok gezi yerleri bulunur.

Yukarıda belirtilmiş olan yerlerin tamamını gezerek Antalya'yı keşfedebilirsiniz. Birbirinden özel bu gezi yerlerini ziyaret etmek içinse belirttiğimiz üzere araç kiralamak gerekebiliyor. Ekonomik olması sebebiyle tatili ucuza getirme fırsatı bu sayede doğuyor. 

 

Antalya'nın Nezih Mekanları

Antalya turizm şehri olması sebebiyle eğlence mekanlarını oldukça fazla bulundurur. Bu mekanların tamamında da eğlence hat safhada yer alır. Kimi zaman aşırı olabilen bu eğlence mekanları size göre değilse, nezih mekanları tercih edebilirsiniz. 

Antalya'da eğlence mekanları kadar nezih mekanlar da bulunur. Sıradan bir gün akşam yemeği rezervasyonu yaptırmak istediğinizde yada nezih bir mekanda eğlenmek istediğinizde bu mekanları tercih ederek, daha sakin bir ortam da düşünebilirsiniz. 

Seraser Fine Dining Restaurant, Gargara Pub...

Rezervasyon yaptırdığınız bu mekanların da tamamı aracınızla ulaşımı kolay konumda yer almaktadır. Hem merkeze hem de pek çok otele yakın konumda bulunur. 

 

Antalya'nın Eğlence Mekanları

Daha sakin ortamları tercih edenler için nezih mekanlara yer verilmişti, hem ulaşımı kolay olması bakımından hem de birçok otele yakın olmasından dolayı araçla kolay ulaşım sağlanacak yerlerdi. Eğlence mekanları ise merkezden uzak olmasa da birbirine uzak olan mekanlar olabilmektedir. 

Dolayısıyla aracınızın bulunması faydalı olacaktır, JetzzGO'da eğlence mekanları için de spor araba kiralayan firmalar bulunuyor. Eğlence mekanlarını spor araba ile ziyaret etmek isteyenler, bu ayrıcalığı yaşayabiliyor. Üstelik bu mekanlar için spor arabalar oldukça uygun fiyatlı olarak bulunuyor. 

Inferno Club Kemer, Summer Garden Alanya, Sardelaki Greek Tavern, Sheffield Pub, Raven Pub, Havana Club, Çello Cafe Bar, Roadhouse Kaleiçi, Aura Club, Club Ceila, Massimo ve daha pek çok kaliteli mekanlar bulunuyor. Bar, restoran ve canlı müzik olarak bulunan mekanlara da kolay ulaşım sağlanabiliyor.