Blog Görseli

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

JetzzGo ile en ideal aracı en uygun fiyata kiralayabilirsiniz, sizlere saatlerinizi alacak kiralık araç arama işlemlerini kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. İstanbul’da hizmet veren oto kiralama şirketlerini tek bir sayfada ekrana yansıtan site, ilan sitesi kategorisinin yeni favorisi. İstanbul’un doğal güzelliğini ve tarihini keşfetmeye çıkmadan önce, İstanbul havalimanı araç kiralama rezervasyon işlemi yaptırmalısınız. 

Arama motoruna sahip olan JetzzGo, model ve fiyat kategorisinde istediğiniz kiralık aracı saniyeler içerisinde karşınıza çıkarıyor. En ucuz, kampanyalı ve indirimli seçenekleri, arama motorunda yer almaktadır. Filtreleme yöntemiyle araç arama işlemi JetzzGo’da sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. 

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı rent a car seçeneklerini sitede bulabilirsiniz. İstanbul’a gezmeye gelenler için veya iş seyahati yapanlar için en iyi seçenek kiralık araç seçenekleridir.

 

 Ulaşım Kiralık Araçla Daha Kolaydır 

Dünyanın sayılı havalimanı kategorisine giren İstanbul Havalimanı, Avrupa yakasında yer almaktadır. İstanbul’un bütün ilçelerine ve mahallelerine bu kiraladığınız araçla rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. 

İstanbul’a gelmeden önce erken rezervasyon seçenekleriyle uygun fiyata araç kiralayabilirsiniz. JetzzGo bu konuda yardımcı oluyor. Sitedeki en uygun araç seçeneklerini anında kiralayabilirsiniz. 

Seyahatte veya tatilde istediğiniz gibi gezme imkanı veren kiralık araç seçenekleri, konforlu ve lüks özelliklere sahip. JetzzGO sitesinde, jeep, sedan, toplu taşıma aracı, hactback ve sport kategorisinde yüzlerce araç seçeneği sizleri bekliyor. Zamanın kısıtlı olduğu iş seyahatinden arta kalan zamanda kiralık aracınızla İstanbul’un güzeliklerini keşfedebilirsiniz. 

Milyonları sanal dünyada bir araya getiren JetzzGo, erken rezervasyon, indirimli araç kiralama ve kampanyalı kiralama seçeneklerini anlık yayınlıyor. Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’a gelmeden önce, jetzzGo’ya girin ve en uygun fiyata araç kiralayın.

 

Profesyonel İstanbul Havalimanı Araç Kiralama 

İstanbul havalimanı, Akpınar köyü ile Tayakadın köyü arasındaki alanda yer alıyor. 76,5 milyon metrekarelik alanda yer alan bu havaalanı Çatalca, Göktürk, Arnavutköy ve Terkos Gölü’ne yakındır. 7 Haziran 2014’te temeli atılan İstanbul Havalimanı, Dünya’nın en büyük ve en gelişmiş sayılı havalimanlarındandır.

 

Sabiha Gökçen Kiralık Araç 

Merkeze 40 km uzaklıktaki Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik ilçesinde yer almaktadır. İç ve Dış hatlar kategorisinde hizmet veren havaalanı, İstanbul’un ve Türkiye’nin ikinci büyük havalimanıdır. Havaş servislerinin yanı sıra metro, taksi, otobüs ve renk a car seçenekleri bu havalimanında da hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul otomobil kiralama kategorisindeki bütün firmaları sizlerle buluşturan JetzzGo, 7/24 çözüm üretiyor.

 

 Mega Kent İstanbul’da Kiralık Araç

İstanbul’un trafiğine yakalanmadan hareket etmenin pratik yolu boş yolları tercih etmektir. Bunun için uçaktan iner inmez kiralık araçla kalan seyahate devam etmek gerekir. İstanbul’a gelmeden en ucuz kiralık araç seçeneklerini JetzzGo adresinde bulabilirsiniz. Günlük araç kiralamanın yanı sıra aylık ve yıllık oto kiralama seçeneklerini değerlendirerek, istediğiniz lüks aracı hemen kiralayabilirsiniz. 

Bu sektörde en önemli konu aracın modeli, markası ve konforudur. Üst segmentli araçların kiralık bedeli yüksek olmakla birlikte, düşük segmentli araçların kira bedeli düşüktür. Kiralama hizmeti veren firmaların araçları kaskoludur. JetzzGo’da hizmet veren firmalar, sözleşmeli araç kiraya vermektedir. 

Açık hava müzesi olan İstanbul, aynı zamanda doğal güzelliği ile insanı büyülüyor. İstanbul’u bu güzelliklerini gezmek için rent a car seçeneğinden daha uygun bir seçenek yok. Bu şehirde, bu sektörle ilgilenen firmaların kampanyalarını anlık olarak JetzzGo’da bulabilirsiniz.

 

İstanbul’da Oto Kiralamak 

Trafiğin problem olduğu ve insanın sel gibi aktığı bu şehirde yolculuk başlı başına problemdir. Özel bir aracınız yoksa İstanbul’da bir ilçeden başka bir ilçeye gitmek saatlerinizi alır. Özellikle toplu taşıma araçlarıyla yolculuk bir turist için çok zordur. Mükemmel doğal güzellikleri ve tarihi yerleri gezmenin yolu oto kiralamaktır. Anadolu ve Avrupa Yakasındaki gezilecek yerler, kiralık araçla ziyaret edilebilir.

Lüks ve aynı zamanda üst segment özelliğine sahip araçlar, farklı fiyat seçeneğine sahiptir. Herkesin bütçesi farklıdır ve herkes bütçesine göre hareket eder. Düşük modelli ve düşük segmentli araçlar ucuz, konforlu, lüks ve üst segmentli araçlar ise pahalıdır. Sedan türü araçlardan cip türü araçlara kadar aradığınız bütün seçenekler sitede sizleri bekliyor.

 

Havalimanı Kiralık Araçlar Kolaylık Sağlıyor 

Tatile veya seyahate çıkmadan önce, rezervasyon işlemlerinde, ihtiyacınıza cevap verecek araçları tercih etmelisiniz. Herkes için araç seçeneklerini sitesinde bir araya getiren JetzzGo, bu kategoride oldukça başarılı bir site. İlan sitesi kategorisinde, araç kiralayanla, aracı kiraya vereni bir araya getiren JetzzGo, kısa sürede en popüler site haline geldi. 

Gurbetçilerin yoğun ilgi gösterdiği ve ülkemizde yerli turistlerin de ilgi gösterdiği Havalimanı rent a car, toplu ulaşım araçlarına ihtiyaç duymadan seyahat imkanı sağlamaktadır. Havalimanında, çıkışta bekleyen kiralık araçlar, kalan yolculuğunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlama imkanı sunmaktadır. Havalimanında kiralanan araçlar, dönüşte yine havalimanında teslim ediliyor. Bu açıdan kiralık aracın avantajları daha fazladır.

 

İstanbul Baharda ve Yaz Aylarında Güzeldir 

Yaz aylarında deniz ve ormanın mükemmel havasını yansıtan İstanbul, doğal güzellik bakımından çok zengin bir şehirdir. Kar yağışı ve soğuk havanın hakim olduğu kış aylarında İstanbul’da yaşamak zordur. Buna mukabil bahar aylarında ve yaz aylarında İstanbul’un mükemmel bir atmosferi vardır. 

Şehir merkezinin keşmekeşinden uzaklaşarak şehrin güzelliklerini rent a car ile keşfedebilirsiniz.

Yaz aylarının sıcak olmasına karşın deniz havası insanı ferahlatır. Yaz aylarında turistler İstanbul’a akın eder. Deniz ve ormanın yanı sıra tarihi mekanlar konusunda da çok zengin bir şehirdir. 

Bizans’ın ve Osmanlı’nın merkezi olan bu şehirde tarihi eser sayısı oldukça fazladır. Bütün bu gezilecek yerleri kiraladığınız aracınızla kısa sürede gezebilirsiniz. 

Tatilçiler kısa sürede İstanbul’u gezmek için uçaktan iner inmez kiralık araçlarla yolculuğuna devam etmelidir. Bunun için yolculuk öncesinde JetzzGo’yu ziyaret ederek, en uygun aracın kiralanması gerekir. 

Yaz aylarının sıcak olmasına karşın deniz havası insanı ferahlatır. Yaz aylarında turistler İstanbul’a akın eder. Deniz ve ormanın yanı sıra tarihi mekanlar konusunda da çok zengin bir şehirdir. Bizans’ın ve Osmanlı’nın merkezi olan bu şehirde tarihi eser sayısı oldukça fazladır. Bütün bu gezilecek yerleri kiraladığınız aracınızla kısa sürede gezebilirsiniz. 

Yaz aylarının sıcak olmasına karşın deniz havası insanı ferahlatır. Yaz aylarında turistler İstanbul’a akın eder. Deniz ve ormanın yanı sıra tarihi mekanlar konusunda da çok zengin bir şehirdir. Bizans’ın ve Osmanlı’nın merkezi olan bu şehirde tarihi eser sayısı oldukça fazladır. Bütün bu gezilecek yerleri kiraladığınız aracınızla kısa sürede gezebilirsiniz. 

Osmanlının başkenti olan ve dünyanın yakından takip ettiği İstanbul, Türkiye içerisinde farklı bir ülke gibidir. En kalabalık şehir ünvanına sahip şehir, her geçen gün nüfusunu artırmaya devam ediyor. Bu şehre iş için veya tatil için gelenler, oto kiralama rezervasyon işlemlerinin yanı sıra trafik yoğunluğu konusunu da takip etmelidir. 

Trafiğin yoğun olmadığı yollar tercih edilerek İstanbul’da gezilmelidir.Tarihi mekan bakımından zengin olan İstanbul’da gezilecek yer çoktur. Ticaretin merkezi olan İstanbul, birçok yerli ve yabancı şirkete ev sahipliği yapıyor. Gerek tatilciler olsun, gerekse iş seyahati yapan iş adamları olsun, İstanbul’u rent a car araçlarıyla gezmektedir. Önemli hastaneler, okullar ve AVM seçenekleri bu şehirde bir araya gelmiş durumda.

 

 İstanbul’un Ulaşımı

Türkiye’nin en kalabalık şehri, kuşkusuz İstanbul şehridir. Ulaşım probleminin hat safhada olduğu ve şehir içi ulaşımının çok zor olduğu bu şehirde özel araç olmadan gezmek mümkün değildir. Otobüs, minibüs, taksi, tramvay ve metrobüs gibi ulaşım seçeneklerinin hepsini İstanbul’da bulabilirsiniz. Havalimanlarında da bütün bu ulaşım seçenekleri bir arada bulunuyor. Bunun yanı sıra kiralık araçlar da bu kategoride tercih ediliyor.

 

İstanbul Tarihte Önemli Bir Yere Sahiptir 

Yüzyıllar boyu Bizans İmparatorluğunun merkezi olan İstanbul, Kostantinapolis ismi ile anılmaktadır. Karadeniz, Marmara ve Ege denizinin buluştuğu noktada yer alan bu şehir, birçok devlet tarafından kuşatılmıştır. Emeviler, Abbasiler, Anadolu Selçuklu Devleti ve son olarak Osmanlı döneminde defalarca kuşatıldı. Geniş ve güçlü surlar geçilemedi. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet, surları yerle bir edecek toplarla bu geçilmez surları geçti. Artık Kostantinapolis, ‘İslambol’ oldu. İstanbul Boğazı, tarihte birçok savaşa sahne oldu. Özellikle ticaret gemilerinin uğrak mekanı olması nedeniyle birçok devletin iştahını kabartmıştır.

 

İstanbul’u Gez Gez Bitmez 

Gezilecek mekan konusunda İstanbul çok zengin bir şehirdir. Bizans İmparatorluğun merkezi olması ve Osmanlının başkenti olması nedeniyle, yüzlerce tarihi esere sahip olan İstanbul, geze geze bitiremeyeceğiniz büyük bir açık hava müzesidir. Tarihi mekan konusunda çok zengin olan bu şehrin belli başlı tarihi mekanları meşhurdur. İstanbul'un gezilebilecek meşhur tarihi mekanları şu şekildedir: 

1- Topkapı Sarayı,

 2- Ayasofya Cami (müze)

 3- Yerebatan Sarnıcı,

 4- Kız Kulesi,

 5- Hidiv Kasrı,

 6- Dolmabahçe Sarayı,

 7- Sultan Ahmed Camii,

 8- Soğuk Çeşme Sokağı,

 9- Beylerbeyi Sarayı,

 10- Çırağan Sarayı,

 11- Yıldız Sarayı,

 12- Anadolu ve Rumeli Hisarı,

 13- Galata Kulesi,

 14- Kapalı, Bakırcı ve Mısır Çarşısı,

 15- Manastırlar, Kiliseler, 

 16- Eyüp Sultan,

 17- Cafer Ağa Medresesi,

 18- Gülhane Parkı. 

Bu tarihi mekanların dışında irili ufaklı yüzlerce eser İstanbul'un her köşesinde tarihe ışık tutuyor. JetzzGO'da İstanbul rent a car firmalarının kiraya verdiği araçlarla, bütün bu tarihi mekanları kısa sürede gezebilirsiniz. 

 

İstanbul'un Doğal Güzellikleri  

Taşı toprağı tarih olan bu şehrin doğal güzellikleri de saymakla bitmiyor. Marmara Denizine ve Karadeniz'e kıyısı olan İstanbul, deniz, orman ve dağ havasını aynı anda yaşayabileceğiniz doğal güzellikleri bir araya getiriyor. Kalabalıktan sıkıldığınız zaman İstanbulla özdeşleşen doğal güzellikleri kısa sürede gezmek için kiralık araç seçeneklerini tercih etmeniz yeterlidir. 

Kiraladığınız araçla İstanbul'un doğal güzelliklerini gezebilirsiniz. İstanbul'un doğal güzellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 1- Balık Kayalar Tabiat Parkı,

 2- Kilimli Parkuru,

 3- Kulindağ Dağ Evi,

 4- Gözdağ Korosu,

 5- Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçe,

 6- Marmara Plajları,

 7- Adalar,

 8- Belgrat Ormanı 

Tarihi güzelliklerin yanı sıra doğal güzellikler konusunda da Türkiye'nin lideri olan İstanbul'u kiralık araç olmadan gezmek imkansızdır. 

 

İstanbul'un Alışveriş Merkezleri 

Mega Kent İstanbul, AVM kategorisinde oldukça zengindir. Bu şehirdeki en meşhur AVM'ler şu şekildedir. 

 1. Forum İstanbul,
 2. İstanbul Cevahir AVM,
 3. Marmara Forum,
 4. Mall OF İstanbul,
 5. Emaar Square Mall,
 6. Venezia Mega Outlet,
 7. Akasya Acıbadem,
 8. Viaport Asia,
 9. Vİaport Marina,
 10. Marmara Park,
 11. İstmarina,
 12. Özdilek Park İstanbul,
 13. Kanyon,
 14. Zorlu Center,
 15. İstinye Park,
 16. Zeytinburnu Olivium Outlet,
 17. TrumpTower
 18. Akbatı,

Bu meşhur alışveriş merkezlerinin dışında irili ufaklı yüzlerce alışveriş merkezi bulunmaktadır ve İstanbullulara hizmet vermektedir. İstanbul, her alanda çok zengin bir şehirdir. Kiraladığınız aracınızla AVM, tarihi mekan ve doğal güzellikleri gezebilirsiniz. JetzzGo, kiralık araç konusunda 48 şehirde olduğu gibi ekonomik ve güvenli araç kiralama hizmetini İstanbul’ da da kusursuzca vermektedir.