Blog Görseli

Car Rental

Özellikle büyük şehirlerdeki trafik yoğunluğunun artması sonucu toplu ulaşım araçlarına binmek bir eziyet haline gelmiştir. Bu nedenle birçoğumuz hem iş hayatımızda hem de özel hayatımızda özel araçlarımızı kullanıyoruz.

Özel arabası olmayanların ilk tercihi olarak da car rental hizmeti geliyor. Rent a car hizmeti ülkemizde giderek hızlı bir şekilde yayılmaya başlamış ve artık lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir. Şehirlerde hızla artan rent a car firmalarını görmek mümkündür.

Car rental hizmetini birçok kurumsal firmanın yanı sıra şahıs şirketleri de yapmaktadırlar. Özellikle büyük şirketlerin personeline araç tahsis etmek için satın alma opsiyonu yerine kiralama hizmetlerine yöneldiği görülmektedir. Bununla birlikte bireysel ihtiyaçlar için de car rental hizmetleri kullanılmaktadır.

Özellikle iş seyahatlerinde ve tatillerde sıklıkla başvurulan araç kiralama hizmeti ile kullanıcılar, aracın yakıtı harici hiçbir sorumluluğunu almadan araç sahibi olmanın keyfini yaşıyorlar. Car rental hizmetlerinde vergi, sigorta, tamir ve bakım hatta kaza gibi her konuda sorumluluk araç kiralama şirketindedir. Sadece aracı kiralayan yakıttan sorumludur.

Araç seçenekleri car rental firmalarının büyüklüğüne göre değişmektedir. Genellikle kurumsal firmalarda ihtiyacınıza uygun ve ekonomik aracı kendiniz seçiyor ve dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Aracı seçerken, dizel ya da benzinli, otomatik ya da manuel vitesli gibi birçok farklı seçenekten faydalanabiliyorsunuz.

Kullanıcılar açısından oldukça avantajlı seçenekleri içinde barındıran car rental hizmetleri ile dilerseniz şoförlü araç bile kiralayabiliyorsunuz.

Car Rental Hizmetleri

JetzzGo olarak car rental firmaları ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı neticesinde, isteklerinizi karşılayacak ve bütçenize uygun her aracı platformumuz üzerinden bulabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler ile araba kiralama sektörüne karşı bakış açınız değişecek.

Firma olarak sektörde kaliteli ve güvenilir olarak hizmet veren car rental firmaları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız firmaların kalitesi bizim de kalitemizi ortaya koymaktadır. Hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayarak emin adımlarla sektörün lideri konumuna gelmektir.

Car rental konusunda uzman ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sizlerin araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm önerileri üreterek, en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz. JetzzGo olarak sunmuş olduğumuz kaliteli ve kusursuz hizmet ile 7/24 sizlere destek sağlamaktayız.

İster günlük, isterseniz uzun dönemli araç kiralayın. Kiralayacağınız araçların, periyodik bakımları yapılmakta ve her müşteriden geldikten sonra da mutlaka yıkatılarak sizlere tertemiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Araç kiralama taleplerinin artış göstermesi ile birçok car rental kurulmuştur. Ancak araba kiralarken dikkat etmeniz gereken önemli prosedürler vardır. Her kapısında rent a car yazan yerden de araba kiralamanız sizi sıkıntıya sokabilir. JetzzGo olarak sizlerin her daim yanında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Rent A Car

Özellikle yaz aylarında revaçta olan araç kiralama hizmetleri ile araba kiralamak isteyenler ihtiyaçlarına cevap verecek ve en uygun fiyatlı araç aramalarını internet üzerinden yapmaktadırlar. Özellikle çeşitli firmaların sunduğu kampanyalardan faydalanarak ekonomik araç kiralamak herkesin en büyük istediğidir.

Birçok car rental firmasının sunmuş olduğu indirimler, fırsat kuponları, kampanyalar aslında çok da gerçeği yansıtmamaktadır. Bu şekilde sunulan kampanyalar ile stokta kalan araçlar kiralanmaya çalışılmaktadır. Oysaki JetzzGo ile fırsatlardan anlık olarak yararlanabilir ve bunu avantaja dönüştürebilirsiniz. Firmamız üzerinden erken rezervasyon fırsatlarıyla bütçenize uygun araçları kiralayabilirsiniz.

İnsanlar araç kiralama hizmetlerinden giderek daha fazla yararlanmaya başlamışlardır. Ancak araç kiralamak için her car rental firması ile iş yapmak doğru değildir. Araba kiraladıktan sonra sorun yaşamamak için güvenilir car rental firmaları ile iletişime geçmelisiniz.

JetzzGo olarak en hesaplı fiyat garantisi sunan firmamız, bütçenize uygun fiyat avantajları ile en cazip car rental platformlarından biridir. Müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutan firmamız, en kaliteli car rental firmaları ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Platform üzerinden yapılan fiyat karşılaştırmalarında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun araç alternatiflerini kolaylıkla listeleyebilirsiniz. Çeşitli alternatifler içinden size en uygun aracı kolaylıkla seçebilir ve kiralamasını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online Car Rental Ayrıcalıkları

·         Bütçenize en uygun fiyat garantisini verir.

·         Kesintisiz olarak 7/24 hizmet sunar.

·         Anlık fırsat avantajları ile daha ekonomik ve konforlu araçlar kiralar.

·         Profesyonel ekibi ile müşterilerine daima çözüm önerileri üretirler.

·         Araçların tamamı ful kaskoludur.

·         En ekonomik araçlardan en lüks araçlara kadar ihtiyacınıza en uygun aracı bulabileceğiniz geniş bir araç filosuna sahiptir.

·         Kiralanan tüm araçlar firma üzerine kayıtlıdır.

·         Kira ücreti haricinde ekstra bir ücret talep edilmez.

·         Kira ücretinin dahil olduğu konular oldukça açık ve nettir.

·         İster iş seyahati için tek kişilik, isterseniz kalabalık aile ile tatil için ihtiyaca uygun her çeşit araç bulunmaktadır.

·         Rezervasyon işlemi sistem üzerinden kolaylıkla yapılabilmekte ve iptal işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Araba kiralama firmaları genellikle aynı türdeki araçları kiralamaktadır. Ancak burada önemli olan müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun cevabı verebilmektir. JetzzGo platformu üzerinden günlük araç kiralamak ya da uzun süreli araç kiralamak için rezerve yaptırabilir ve piyasanın altında uygun fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında araba kiralama fiyatları artış gösterirken, kış aylarında fiyatlar daha uygun olmaktadır. 

Araba kiralama fiyatları araç kiralama sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle uzun dönemli kiralama işlemlerinde fiyatlar daha uygun olmaktadır. Bu nedenle sitemiz üzerinden fiyatları dikkatli bir şekilde incelemeniz en uygun fiyat avantajını yakalamanız açısından faydanıza olacaktır.

Kiraladığınız aracı zamanında ya da zamanında önce teslim ettiğinizde herhangi bir şekilde ekstra ücret çıkmamaktadır. Bununla birlikte teslim süresini en fazla 1 saat aşarsanız herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ancak bundan sonraki her gecikme için günlük kiralama bedeli talep edilmektedir. Bu tarz konulara dikkat ederseniz sürpriz ekstra ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

Araç kiralama hizmetlerinden erken rezervasyon yaptırmak her zaman çok daha avantajlıdır. İlk araç kiralayanlar daha ekonomik fiyatlar ile araç kiralarken, sona kalanlar maalesef ki daha fazla para ödemektedirler. Car rental firmasının stoğundaki araç sayısı azaldıkça fiyatı da artmaktadır.

Car rental firmaları özellikle bayram tatili gibi özel günlerde ilk araç kiralayanlara özel indirimler sunmaktadırlar. Araba kiralama piyasasında ucuz araç kiralama diye bir kavram yoktur. Sadece yakalanan fırsatlar vardır.

Araba kiralamak istiyorsanız mutlaka kurumsal firmaları seçmelisiniz. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz birçok firma başlangıçta ucuz fiyatlar vererek insanları kendilerine çekmekte ancak kiralama bitişinde ekstra ücretler talep etmektedirler. Bu da insanları mağdur etmektedir.

En Hesaplı Car Rental Firmaları

JetzzGo platformumuzda en popüler ve en kaliteli car rental firmaları ile iş ortaklığı yapıyoruz. Platform üzerinden kiralama tarihi ve lokasyon girilerek güvenilir ve tecrübeli araç kiralama firmalarının sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aynı ekran üzerinden fiyat karşılaştırmalarını görebilir ve seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Kiralama yapacağınız tarih, lokasyon ve kişi sayınıza en uygun aracı seçebilir, firmalar arası fiyat karşılaştırmalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. En avantajlı fiyatlardan faydalanmak için kiralama yapacağınız gün sayısına dikkat etmelisiniz. Günlük araç kiralama fiyatları ile aylık araç kiralama fiyatları arasında oldukça büyük farklar vardır.

JetzzGo üzerinden kiralayacağınız araçlar hem bakımlı hem de temiz araçlardır. Kullanıcılarına kesinlikle sorun çıkartmazlar. Ful kaskolu olan araçlar ile tatilinizi büyük bir keyifle yapabilir ve güvenli yolculuk yapmanın hazzını yaşayabilirsiniz.

Ana sayfa üzerinden birkaç dakika içinde araç rezervasyonunuzu yapabilir, eğer rezervasyonunuzu iptal etmek istiyorsanız 24 saat önceden iptal işlemini yapabilmektesiniz.

En Güvenilir Car Rental Firmaları

Güvenilir olmayan car rental firmalarından yapılan kiralama işlemlerinde mağdur olan birçok insan vardır. Bu firmalar özellikle internet ortamında gösterilen araçlardan farklı araçlar vermekte, kira ücretinin dışında ekstra ücretler talep edebilmektedirler. Bazı firmalar da müşterilerine senet imzalatmaya çalışmaktadırlar.

Senet imzalamanın yasal bir dayanağı olmadığı için bu tarz firmalardan uzak durmak gerekmektedir. Ayrıca verilen kredi kartı bilgilerinin sözleşmeye istinaden olduğunun bilgisi sözleşmeye şerh düşülmelidir.

Sözleşmede ekten bahseden ancak sözleşme ekinde herhangi bir şey bulunmayan car rental firmalarına kesinlikle itimat edilmemelidir. Güvenilir car rental firmalarının araçları kurumsal firmanın üzerine kayıtlıdır. Kesinlikle şahıs üzerine kayıtlı değildir.

Araç kiralanmadan önce bagaj, kaput, iç-dış ve çevresi dikkatli bir şekilde kontrol edilmeli ve araç üzerinde bulunan herhangi küçük bir hasar bile sözleşmeye ilave ettirilmelidir.

JetzzGo platformu üzerinden araçlarını kiralayanlar bu tarz problemlerle kesinlikle karşılaşmamaktadırlar. En güvenilir car rental firmaları ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla hizmet vermektedir.

En ekonomik ve en güvenilir araçlar ile sizlere hizmet veren firmamız, özellikle havaalanlarında uçaktan iner inmez araçları müşterilerine teslim etmektedirler. Güvenilir olmayan car rental firmaları ehliyet süresi ve yaş gibi kriterlere bakmadan araç kiralamakta ve müşterilerini mağdur etmektedirler.

Firmamız özellikle yaş ve ehliyet süresi kriterlerine büyük önem vermektedir. Profesyonel yönetimi ve kadrosu ile hizmet sunan JetzzGo, müşterilerinin daima güvenliği düşünmektedir. Ehliyet süresi ve yaş gibi koşulları öne süren firmaların güvenilirliklerinden şüphe edilmemelidir.

JetzzGo Avantajlar Dünyası

Sektöre hızlı ve emin adımlarla giren JetzzGo, sektörde yıllardır var olan yönetim kadrosunun yaptığı saha araştırmaları ve ar-ge çalışmaları ile tüm detayları düşünülerek kurulmuş bir platformdur. Sektörde yıllardır yaşanan sorunları ve müşterilerin beklentilerini dikkatli bir şekilde analiz ederek, sektördeki en güvenilir ve en kaliteli firmalarla çalışmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Platformumuzu sürekli olarak takip ederek avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle erken rezervasyonda oldukça cazip fiyat avantajları sunulmaktadır. Ücretsiz teslim etme ve alma, ful kasko, yol yardım gibi birçok hizmeti sunan firmamız, ihtiyacınıza uygun her segmentteki aracı bulabileceğiniz bir platformdur.

En ekonomik araç gurubundan en lüks araç gurubuna kadar müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Bireysel araç kiralamanın yanı sıra kurumsal araç kiralama, personel aracı kiralama konularında da JetzzGo sizlere en iyi fırsatları sunarak, araç kiralama hizmetlerini sizin için bir yük olmaktan çıkarıyor. Sadece birkaç dakika içinde platformumuz üzerinden ihtiyaçlarınıza göre filtreleme yaparak istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Personeline araç tahsis eden şirketlerin en fazla başvurduğu yöntem olan araç kiralama yönteminin avantajlarından en fazla yararlanan şirketler, olası bir kaza durumunda aracın değiştirilmesini talep edebilmekte ve personeli de araçsız kalmamaktadır.

Satın almaya nazaran araç kiralamak çok daha avantajlı olduğu için şirketlerin en fazla tercih ettiği yöntemlerdendir. JetzzGo platformu üzerinden bireysel ya da kurumsal araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Platform üzerinden hizmet veren car rental firmaları profesyonel anlamda hizmet veren ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en mükemmel hizmeti veren firmalardır.

JetzzGo ile En Uygun Aracı Nasıl Bulurum?

Araç kiralamak için JetzzGo ana sayfasına giriş yaptıktan sonra, online araç kiralama bölümüne lokasyon ismini yazıyorsunuz. Karşınıza o lokasyonda var olan car rental firmalarının listesi çıkacaktır. Listeyi inceleyerek aracı seçebilirsiniz.

Ekonomik fiyatlı bir araç arıyorsanız, listeyi fiyata göre filtreleyebilirsiniz. Şimdi de karşınıza aradığınız lokasyondaki car rental firmalarının belirttiğiniz tarih aralığında müsait olan ve uygun fiyat avantajlı araçların listesi çıkacaktır.

En uygun fiyatlı aracı buldunuz. Ancak bu aracın ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığını bilmiyorsunuz. O zaman da listeyi kendinize göre filtreleyerek benzinli ya da dizel, manuel ya da otomatik vitesli veya kişisel ihtiyaçlarınıza göre onlarca seçenek içinden kendinize en uygun olan aracı seçebilirsiniz.

Aracınızı seçtikten sonra JetzzGo ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Sitemizin web sayfası SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Bununla birlikte ödemelerinizde 3D Secure özelliğini kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aracınızı kiraladıktan ve ödemeyi yaptıktan sonra herhangi bir sebeple iptal etmek isterseniz, JetzzGo güvencesi altında iptal işleminiz gerçekleştirilir ve paranız kartınıza geri iade edilir.

Ülke genelinde yüzlerce farklı lokasyonda hizmet veren araba kiralama firmalarının, belirttiğiniz tarihteki müsaitlik durumunu tek bir sayfa üzerinden görebilecek ve kolay arayüze sahip web sitemizde yapacağınız filtreleme ile ihtiyacınız ve bütçenize en uygun aracı birkaç dakika içinde kiralayabileceksiniz. Ayrıca JetzzGo, anlık olarak araba kiralama kampanyaları hakkında sizleri bilgilendirerek, avantajlı fırsatlardan faydalanmanızı ve en ekonomik aracı kiralamanızı sağlar.